Katalog


Katalog - budowa boiska plazowego

Kontakt


Budowa Boisk

Działalność w zakresie budowy boisk przez naszą firmą została zakończona. Nie budujemy boisk, nie wykonujemy ofert, projektów, ani doradztwa.
 
biuro@budowaboisk.pl
 

Specyfikacja

Wymiary
Wymiary całkowite profesjonalnego boiska do siatkówki plażowej wynoszą 26 m x 18. Boisko jest prostokątem o wymiarach 16 m x 8 m otoczonym wolną strefą o szerokości 5 metrów. Obszar pola gry wyznaczają taśmy kontrastujące z powierzchnią piasku.

Podłoże
Podłoże powinno być równe i jednorodne, wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Na budowane przez naszą firmę boiska dosta w pełni przesiany i płukany piasek o frakcji od 1  do 3 mm. Dodatkowo  na każdym boisku stosujemy  specjalną tkaninę przepuszczającą wodę i unimożliwiającą mieszanie się piasku z podłożem. W oficjalnych spotkaniach warstwa drobnoziarnistego piasku powinna mieć co najmniej 40 cm

Obrzeża
Całe boisko otoczone jest obrzeżami chroniącymi przed rozsypywaniem się piasku. Głównym materiałem stosowanym przez naszą firmę jest tkanina PCV charakteryzująca się dużą wytrzymałością na zginanie, rozciąganie oraz działanie warunków atmosferycznych.

Możliwości
Na boisku o podanych wyżej wymiarach możliwa jest również gra w:
  • Tenisa plażowego – wymiary pola gry: 16 m x 8 m 
  • Piłkę ręczną – wymiary pola gry: 27 m x 12 m.
  • Badmintona – wymiary pola gry: 13,4 m x 6,1 m.
  • Boule
 
Dobrym i polecanym rozwiązaniem jest również połączenie dwóch takich boisk. Otrzymana powierzchnia: 37 m x 28 m będzie świetnie nadawała się do profesjonalnej gry w plażową piłkę nożną

 
Wymiary boiska do siatkówki plażowejWymiary_boiska_plażowego      

Przykładowe logotypy