Katalog


Katalog - budowa boiska plazowego

Kontakt


Budowa Boisk

Działalność w zakresie budowy boisk przez naszą firmą została zakończona. Nie budujemy boisk, nie wykonujemy ofert, projektów, ani doradztwa.
 
biuro@budowaboisk.pl
 

Obsługa i wynajem

Budowa boiska do siatkówki plażowejdzierżawa boiska do siatkówki plażowejBoisko do siatkóki plażowej Zapewniamy kompleksową obsługę boisk
Na wybudowanych przez naszą firmę obiektach zapewniamy:

Personel do obsługi lodowiska:
Doskonale przeszkoleni pracownicy pozwalają na profesjonalną obsługę Odpowiednie zaplecze
W tym możliwość wypożyczania sprzętu sportowego (piłki, siatki, linie, itp.)

Ochronę obiektu
Prowadząc boiska przejmujemy odpowiedzialność za zaistniałe wypadki i powstałe szkody.

Organizacja imprez towarzyszących.
Krótkoterminowy wynajem boiska (dzierżawa)
Krótkoterminowy wynajem boiska wraz z osprzętem i wyposażeniem to alternatywa dla lokalizacji, której specyfika nie pozwala na wybudowanie boiska trwale zakomponowanego w otoczeniu.

Jest to też rozwiązanie dla klientów, którzy oczekują kompleksowej usługi budowy i demontażu boiska na okoliczność organizowanych turniejów, imprez masowych, pikników rodzinnych. W tym przypadku klient nie ponosi kosztów zakupu boiska z wyposażeniem, konserwacji i magazynowania, jedynym kosztem staje się jego wypożyczenie.

W ramach wynajmu oferujemy montaż, obsługę oraz demontaż obiektu i przywrócenie placu do stanu pierwotnego. Nasze doświadczenie pozwala zbudować boisko praktycznie w każdym miejscu, w sposób pozwalający uniknąć jakichkolwiek zniszczeń, nie pozostawiając żadnego śladumpo jego obecności.

Przykładowe logotypy