Katalog


Katalog - budowa boiska plazowego

Kontakt


Piruet - Budowa Boisk
05-825 Szczęsne
ul. Zięby 52

biuro@budowaboisk.pl
Tel.: +48 693 866 780

Zaplecze boisk

Przechowalnie sprzętu sportowego
Kontenery, konstrukcje modułowe zapewniające szybki i łatwy transport oraz montaż i demontaż w otoczeniu boiska.
Trybuny
Trybuny składane telskopowe, jak również trwale związane z gruntem od jedno do wielorzędowych konstrukcji. Trybuny posiadają wszelkie atesty gwarantujące bezpieczne użytkowanie.
Siatki i piłkochwyty
Opcjonalne, lecz często konieczne do zainstalowania elementy boiska gwarantujące bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowników boiska. Siatki najwyższej jakości odporne na warunki atmosferyczne i dostosowane rozmiarem do indywidualnych potrzeb obiektu.
Słupy i maszty
Słupy służące do zawieszania siatek, piłkochytów, ale również maszty oświetleniowe lub reklamowe. Nowatorskie projekty zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Lekkie i wytrzymałe konstukcje kompozytowe pozwalają na łatwy montaż oraz bezpieczne użytkowanie.
Stojaki na reklamy
Poza obrzeżami bezpośrednio na krawędzi boiska, zainstalowane tuż za strefą bezpieczną stojaki reklamowe, charakteryzujące się lekkością wykonania i wysoką trwałością. Jest to doskonałe miejsce na reklamę sponsorów lub instytucji będących zarządcą obiektu.
Pomieszczenia socjalne
Podstawowe i funkcjonalne, ale i nowoczesne, zaprojektowane tak, aby poza użytecznością charkteryzowały się również estetyką dopasowaną do otoczenia.
Stoliki i ławki
Stoliki sędziowskie, ławki dla zawodników oraz szatniowe. Ławki dla publiczności i jednorzędowe trybuny wolnostojące.

Przykładowe logotypy